Informacje prawne.

Ochrona danych osobowych.

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz. U. Nr 133, poz. 883). dane osobowe nabywcy wprowadzone są do bazy naszej firmy wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie są one udostępniane innym podmiotom. Klient ma pełne prawo do wglądu oraz poprawiania własnych danych zgromadzonych w naszej bazie oraz do ich usunięcia.

Zwroty i wymiany towarów.

Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta. Jeśli towar nie spełnia Państwa oczekiwań zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.) mają Państwo możliwość wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i powinien zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Prosimy odesłać go przesyłką priorytetową. Kwotę do zwrotu przelejemy w ciągu 14 dni na wskazane dane (koszty przesyłki nie są zwracane, przybliżone są podane w koszyku szczegłowe według cennika Poczty Polskiej, nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem).

Reklamacje.

Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty doręczenia do naszej firmy. W tym celu prosimy odesłanie zakupionego towaru przesyłką priorytetową. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

 

Benon Stachowski

 

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY